Kuba Witek na Północy

Na Koltur oficjalnie mieszka tylko jedna osoba.
Wyspy Owcze 2021 r.

Prelekcje / Pokazy filmów

Realizacja filmów dokumentalnych to jedna z wielu moich aktywności. Konsekwentnie promuję podróżowanie i poznawanie świata jako sposób na otwarcie się na nowe doznania i drugiego człowieka. Występuję z prezentacjami, które towarzyszą projekcjom materiałów filmowych. Jestem zapraszany do udziału w spotkaniach organizowanych w ramach festiwali, konferencji, projektów pozarządowych, jak i komercyjnych.

Moje prezentacje zawierają elementy wspierające rozwój osobisty. Mam doświadczenie w występowaniu przed publicznością, z którą udaje mi się nawiązywać dobry kontakt.

Opowiadam o swoich doświadczeniach w pokonywaniu trudności i poszukiwaniu drogi rozwoju. Wykorzystuję doświadczenie zdobyte podczas podróży i realizacji własnych projektów.

Staram się zarazić słuchaczy pasją do zwiedzania nowych miejsc i wychodzenia ze strefy komfortu. Mówię o korzyściach stosowania zasad minimalizmu, o pokonywaniu obaw i przystosowywaniu się do nowych i niespodziewanych sytuacji. Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami i odpowiadam na pytania dotyczące podróżowania w rejony świata, które odwiedziłem.

Chcę mieć wpływ na zmianę świata na lepszy.

Zorganizuj spotkanie

Jeśli chcecie Państwo zrealizować pokaz filmu i zaprosić do udziału w nim jego twórcę, zapraszamy do kontaktu. 

Film może zostać zaprezentowany zorganizowanej grupie miłośników podróży, natury i ciekawych osobistych historii.

Warunki udziału w takiej prezentacji omówimy po kontakcie z nami drogą mailową czy telefonicznie.

Pokazy moich filmów lub wystąpienia odbywały się m.in w: